Didžiausia mūsų vertybė – supratimas, kad esame žmonių aptarnavimo versle. Įsiklausymas į klientų poreikius, pagarba ir aukščiausio lygio finansinė konsultacija yra tai, kas įprasmina mūsų darbą.

Draudimas yra tai, ką mes parduodame, tačiau tai nėra mūsų tikslas. Mūsų kasdieninė misija yra suprasti žmogaus poreikius, kurti ilgalaikį ryšį ir bendradarbiavimą.

Finansinė pagalba nelaimės atveju – būtina kiekvienam. Šis įsitikinimas mus skatina gilintis į kiekvieną situaciją ir pasiūlyti geriausią draudimo sprendimą.

Geriausius rezultatus užtikrina mūsų patirtis, kompetencija ir žmogiškumas.

Mantas Janavičius
Mantas Janavičius vadovas
“Dabartis yra praeities veiksmų pasekmė. Priimkite teisingus bei atsakingus sprendimus šiandieną ir saugi Jūsų bei Jūsų šeimos ateitis – neišvengiama.”

KĄ SAKO MŪSŲ KLIENTAI

Jurgita

“Gimus dukrytei, kartu atsirado ir noras finansiškai užtikrinti saugesnę vaiko ateitį. Susitikus su konsultantu, gavome labai daug profesionalios konsultacijos ir patarimų apie kaupiamąjį gyvybės draudimą vaikui. Kartu radome priimtiniausią mums kaupimo būdą. Labai ačiū”

Reda

“Mano tikslas draustis labai aiškus – užsitikrinti finansinį saugumą nelaimingų atsitikimų atveju, o taip pat taupyti ateities tikslams ar senatvei. Labai rekomenduoju įmonę Draudimo sprendimai. Konsultantas Mantas puikus savo srities žinovas ir labai žmogiškas, kuriam rūpi klientas. Mantas nedarė jokio spaudimo, suteikė išsamią informaciją, pateikė sprendimą, kuris geriausiai atitiko mano poreikius. Ačiū.”

Jokūbas

“Konsultantas paaiškino viską labai išsamiai, labai įsiklausė į mano poreikius ir galimybes ir pasiūlė idealų variantą. Kas dar labai patiko, tai kad atėjus į konsultaciją, nedaromas joks spaudimas sudaryti sutartį. Linkiu tokį lygį išlaikyti ir toliau.”

Ieva

“Aplankiau kelias draudimo bendroves, tačiau tai kaip Mantas įsigilino į mūsų šeimos poreikius, pateikė informaciją bei sprendimą, tikrai sužavėjo. Labai malonu bendradarbiauti. ”

Darbo laikas

Pirmadienį – Penktadienį

10.00 – 20.00

Šeštadienį

10.00 – 16.00

Sekmadienį

—–

Kontaktai

Savanorių pr. 363a-405, Kaunas

+37068680193 

info@draudimosprendimai.lt

Rezervuokite skambutį

Parašykite man. Netrukus su Jumis susisieksiu ir atsakysiu į Jums rūpimus klausimus. 

Jūsų pateikta informacija bus naudojama tik su Jumis susisiekti. Plačiau apie saugomą informaciją taisyklėse.

Noriu sužinoti daugiau apie: