Draudimas “Vaiko ateičiai”

Tėvai, ypač tie, kurie augina mažamečius vaikus arba yra ką tik susilaukę šeimos pagausėjimo, net nesusimąsto, kad labai greitai išauš ta diena, kada mažieji jau dės pirmuosius žingsnius į savarankišką gyvenimą. Tuo metu labiausiai pravers ne prisiminimai iš penkių žvaigždučių viešbučio, ne naujutėlaitis tėvų Audi ar BMW, o pinigai. Būtent jie jūsų vaikams atvers kelią į tokį gyvenimą, apie kokį jie svajoja.

Tai investicinis gyvybės draudimas, padedantis ne tik nuosekliai ir efektyviai taupyti savo vaiko ateičiai, bet suteikiantis finansinę apsaugą nuo traumų ar kritinių ligų.

Draudimas - vaiko ateičiai

Norite būti ramesni dėl vaikų ateities? Sususiekite.

Užsakykite skambutį

arba

ONLINE KONSULTACIJA

Rezervuokite video konsultaciją. Patogu skubantiems ar negalintiems atvykti.

Draudimo vaikui naudos

Kodėl tėvai mano, kad tai svarbu?

Taupyti paskatino noras suteikti vaikui galimybę įgauti išsilavinimą, nepriklausomai nuo to, kokios būtų mūsų gyvenimo sąlygos ar šeimos finansai. Manau, kad saugumo jausmas – visų taupyti apsisprendusių tėvų pagrindinis faktorius. Niekas nežino, kaip bus vėliau, tačiau visi nori turėti kažkokį garantą ateičiai. Vienareikšmiškai pritariu, kad tai investicija į vaiko ateities gerbūvį.

Ieva J.
Vaikų draudimas

Taupyti vaikams turbūt paskatino rūpinimasis bei galvojimas apie ateitį. Kiekvieną mėnesį skiriant kažkiek pinigėlių ir disciplinuotai tai darant, po tam tikro laiko ta didesnė suma neišvengiamai susikaupia. Sukauptus pinigus vaikas galės panaudoti ateityje, galbūt mokslams ar panašiems dalykams. Taupyti savo vaikams, manau, kad tai vienas iš būtiniausių dalykų.

Inga J.

Investicinį kaupiamąjį draudimą turiu jau 11 metų. Draudžiasi ir vyras. Be visų apsaugų, kurias gauname su polisu, jau esame sukaupę ir nemažą sumą. Mano nuomone, tai vienas lengviausių ir protingiausiu būdų taupyti. Tad gimus mūsų dukrytei nedvejodami sudarėme kaupimo sutartį ir jai. Žinau, kad šis mūsų sprendimas vaikui suteiks daug daugiau galimybių ateityje.

Rasa U.

Darbo laikas

Pirmadienį – Penktadienį

10.00 – 20.00

Šeštadienį

10.00 – 16.00

Sekmadienį

—–

Kontaktai

Savanorių pr. 363a-405, Kaunas

+37068680193 

info@draudimosprendimai.lt

Rezervuokite skambutį

Parašykite. Netrukus su Jumis susisieksiu ir suteiksiu reikalingą konsultaciją.

Jūsų pateikta informacija bus naudojama tik su Jumis susisiekti. Plačiau apie saugomą informaciją taisyklėse.